توری ایمنی ساختمان و مقایسه آن با دیگر لفاف‌های ساختمان
توری ایمنی ساختمان و مقایسه آن با دیگر لفاف‌های ساختمان
استفاده از لفاف ها و پوشش های ساختمان برای ساختمان های در حال احداث به صورت روزافزون در کشور در حال گسترش بوده، به طوریکه در شهر تهران کلیه سازندگان ملزم به استفاده از لفاف ساختمان برای بناهای در حال ساخت شده اند. در کنار توری ایمنی ساختمان که محصولی است که به صورت تخصصی برای پوشش و حفاظ ساختمان های در حال احداث تولید شده و در اکثر کشورهای دنیا برای این منظور از این محصول استفاده می شود، محصولات و گزینه‌های دیگری نیز در ایران استفاده شده که دارای مشکلات و معایبی همچون: عدم دوام و ماندگاری در برابر آفتاب و باران، عدم استحکام کافی، عدم پوشش و نمای مناسب بوده و استفاده از آن ها را به جای توری ایمنی ساختمان فاقد توجیه می نماید.
علاوه بر این، برای انتخاب توری ایمنی ساختمان باید به مواردی هم چون: استحکام و تراکم مناسب بافت توری‌ها و اینکه در ساختار آن ها از مواد آنتی یووی استفاده شده باشد تا در برابر تابش آفتاب و باران مقاوم شده باشد نیز توجه کرد. رنگ توری ایمنی ساختمان اصولا به رنگ سفید بوده و در شهر تهران تنها رنگ مجاز برای لفاف ساختمان رنگ سفید است. شرکت تورینه بافت تنها تولیدکننده توری ایمنی ساختمان (لفاف ساختمان) به رنگ سفید در ایران بوده و محصولات خود را با دو سال گارانتی به مشتریان عرضه می نماید.


تاریخ انتشار: 15:24:33 1396/06/14
Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left
سایر مطالب
توری ضدپرنده، گزینه‌ای مطمئن و آسان برای محافظت میوه درختان از آسیب پرندگان توری سایه انداز برای پرورش گل شید هاوس (Shade house) چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟ توری سایبان - شیدگلخانه استفاده از توری سایبان جهت سایه اندازی در منازل و اماکن مسکونی و اداری استفاده همزمان از توری شید گلخانه و مه‌پاش درون گلخانه‌ها توری سایبان- توری سایبان استخر پرورش ماهی توری سایبان (شید گلخانه) و زمینه‌های کاربرد آن پارامترهای موثر مربوط به تابش نور در رشد گیاهان در محیط گلخانه و فضای آزاد و چگونگی استفاده از توری سایه انداز و تاثیر آن- قسمت سوم پارامترهای موثر مربوط به تابش نور در رشد گیاهان در محیط گلخانه و فضای آزاد و چگونگی استفاده از توری سایه انداز و تاثیر آن- قسمت دوم پارامترهای موثر مربوط به تابش نور در رشد گیاهان در محیط گلخانه و فضای آزاد و چگونگی استفاده از توری سایبان و تاثیر آن- قسمت اول توری ضدسرمازدگی (Anti frost net) شبکه های توری سایبان (شید) و ضد سرمازدگی با حاشیه‌های تقویت شده انواع پلی اتیلن و کاربردهای آنها پليمر چيست؟
رفتن به بالای صفحه